در حال بارگذاری

گروه طراحي وب سایت ، سايت مايت ، با ارائه خدمات طراحي حرفه اي وب سايت ، سئو و بهينه سازي ، امنيت و هک و آموزش و کار آموزي شما را به صبر و شکيبايي جهت بارگذاری کامل وب سایت دعوت مينمايد.
شماره دفتر مرکزي : 03116618188
موبايل واحد فروش : 09136848587

موضوعات
دوستان
آرشیو
آمار سايت
arrow  افراد آنلاین : 1
بازديد ديروز: 228
بازديد امروز: 200
 خروجی فید امروز : 4
arrow  ورودی گوگل : 0
 • برچسب‌ها

 • معرفی سئو

  تعداد بازدید : 915   دسته بندی : اخبار سئو , بهینه سازی و سئو , معرفی امکانات سئو دوشنبه ,27 آگوست , 2012

  اولین درس سئو

  سئوکار

  معنی و معرفی سئو

  معرفی سئو : سئو یکی از مهمترین امکانات و بحث های طراحی سایت در انجمن طراحان بزرگ سایت می باشد که در دو بند اصلی قراردارد.

  لازم به ذکر است سئو هر سایت نسبت به نیاز مدیر و نوع کلمه های مورد  نظر دارای امکانات و روش های خاصی برای اجرا می باشد .

  در همین جا اعلام میکنیم که سئو و سئو کار ها به دو دسته تقسیم میشوند سئو کارهای کلاه سفید و کلاه سیاه می باشد.

  سئو کار های کلاه سفید با استفاده از انالیزهای گوگل ،یاهو و بینگ و….با استفاده از تجربه و منابع خصوصی خودشان مثل دوستان و انجمن های گوگل پلاس ففیس بوک و…. کار خود را پیش میبرند و در کل موفق تر از کلاه سیاه ها هستند چون کارهای آنها دارای استاندارد های موتورهای جستجو میباشد و درصد اسپم و فیلتر شدنشان خیلی کمتر از کلاه سیاه است.

  سئو کاره های کلاه سیاه با استفاده از تجربه و تست و عمل و عکس العمل های مورد نظر خود به صورت غیر قانونی سایت های خود را صاحب مقاطع بالای کلمات در سرچ ها و آمارهای جالب میکنند که در این جا منظور از قانون قوانین یاهو و بینگ مخصوصا گوگل می باشد که به صورت کاملا واضح در انجمن های گوگل و وبلاگ رسمی گوگل تمامی آپدیت های انجام شده را بیان میکنند کارهای خود را پیش میبرند.

  البطه در این میان سئو کارها خاکستری هم هستند که چهره کاری واضحی ندارند و بنا بر بازه تجربه و منابع و علم خود از روش های مجاز و غیر مجاز به صورت همزمان استفاده میکنند .

  و همان طور که گفتیم سئو دارای دو بند میباشد:

  بند اول : کسانی که علاقه مندند که سایتشان یا عکس های درون سایتشان پس از جستجوی کلمه یا کلماتی در صفحات اول گوگل ،یاهو و… ظاهر شود .

  بند دوم: کسانی که علاقه مندند سایتشان آمار و افراد آنلاین زیادی را دارا باشد.

  درپایان لازم به ذکر است که در قسمت آموزش سئو می توانید آموزش سئو را به صورت قدم به قدم فرا بگیرید ویا در بخش آموزش و کارآموزی شرایط آموزش سئو و بهینه سازی را مطالعه نمایید.

  مچکرم

  سئو در اصفهان

   ارسال در حدود 1883 روز قبل  نویسنده : admin  بدون نظر   | ادامه مطلب »

  برترين مطالب
  Best Posts
  آخرین مطالب ارسالی
  Last Posts